Acero- znaczy stal!

Jak wynika z ostatnio przeprowadzonych badań- 98% odszkodowań wypłacanych przy szkodach komunikacyjnych jest zaniżanych. Jeśli więc miałeś/aś kolizję, stłuczkę lub wypadek można z dużą dozą pewności stwierdzić, że wypłacone Ci odszkodowanie zostało zaniżone. Jak wynika z naszej praktyki, dochodzi do sytuacji, w których kwota wypłacona jest dwukrotnie niższa niż ta, którą udaje nam się wywalczyć dla naszych klientów  gdy zdecydują się skorzystać z naszej pomocy.

Już wiesz, że praktycznie każda wypłata odszkodowania jest zaniżona. Co możesz zrobić? Przygotować kosztorys we własnym zakresie i rozpocząć żmudną i trudną potyczkę z korporacjami ubezpieczeniowymi , które uzbrojone w oddziały prawników będą starały się, by przekonać Ciebie że za 400zł kupisz nowy zderzak i opłacisz jego montaż:)  Albo masz inne, właściwe wyjście- zgłoś się do nas. Przyjrzymy się Twojej sprawie, jeśli jest to nowy przypadek- zgłosimy go i przygotujemy dokumentację. Ważna informacja: możesz starać się o dopłatę do odszkodowania nawet jeśli Twoja szkoda miała miejsce do trzech lat wstecz.

Rozpoczynając naszą działalność mamy na myśli osoby, które często borykają się z problemami by z wypłaconego odszkodowania pokryć cały koszt naprawy. Niestety duża część społeczeństwa nie jest świadoma skali zaniżeń wypłat. Dlatego jeśli znajdziesz się w sytuacji  gdy będziesz poszkodowanym w wypadku, stłuczce lub Twój pojazd zostanie porysowany na parkingu- nie wahaj się. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy specjalistów ACERO. To proste i nic Cię nie kosztuje. U nas masz gwarancję: jeśli nie zyskasz- nie zapłacisz ani jednej złotówki. Naszym celem jest to by każdy poszkodowany miał świadomość swoich praw i mógł skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. Ty też możesz przyczynić się do rozwoju wiedzy wśród uczestników ruchu drogowego. Wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych i członków rodziny do tego, by poznali nasze profile społecznościowe gdzie staramy się dzielić wiedzą i praktycznymi poradami.

,,Tener nervios de acero”- ,,mieć stalowe nerwy” I my zdecydowanie je mamy. Na co dzień dobro i interes naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że indywidualna walka z ubezpieczycielem jest bardzo trudna i niestety- często kończy się fiaskiem. Jednak można temu zapobiec, lepszym rozwiązaniem jest współdziałanie z nami. Natalia i Basia- czyli nasze specjalistki, w codziennej pracy są wspomagane przez ekspertów z Kancelarii Augustyn Adwokaci. Dlatego mogą być państwo spokojni- reprezentują Was fachowcy w swojej dziedzinie.

Miałeś/aś stłuczkę? Wypełnij formularz kontaktowy- my oddzwonimy. https://acero.pl/formularz/

Dołącz do nas na Instagramie: https://www.instagram.com/kancelaria_acero/