20 tysięcy dla pana Jana!

Pan Jan był poszkodowanym w groźnie wyglądającym wypadku. Niestety jego samochód został bardzo mocno uszkodzony  i kompletnie nie nadawał się do dalszego użytkowania. Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy wypłaciło 19 tysięcy odszkodowania jednak przekonywało, że samochód można naprawić. 

Na szczęście pan Jan skorzystał z naszej pomocy. Rozpoczęliśmy analizę dokumentacji i bardzo szybko zauważyliśmy, że kwota wypłaconego odszkodowania  jest dramatycznie zaniżona a poważne uszkodzenia pojazdu kwalifikują go jako szkodę całkowitą.

Na czas trwania naszych działań zapewniliśmy bezpłatnie  klientowi samochód zastępczy. Co prawda cały proces potrwał trochę dłużej,  jednak udowodniliśmy, że doszło do szkody całkowitej a dzięki ugodzie z ubezpieczycielem pan Jan otrzymał dopłatę w wysokości 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Jest to więc podwojenie pierwotnej sumy odszkodowania.

Opinia pana Jana:  ,,Nawet nie wiedziałem że można starać się o dopłatę do ubezpieczenia. Pani  Natalia dobrze wytłumaczyła mi całą sytuację i załatwiła bezpłatnie samochód zastępczy bo musiałem jakoś dojeżdżać do pracy. Na początku nie wierzyłem, że to się uda ale dodatkowe 20 tysięcy mocno mnie zaskoczyło i nie powiem też ucieszyło- bo muszę kupić nowe auto. Teraz nawet przy małych szkodach będę polecał ACERO swoim znajomym- bo dobrze by inni ludzie wiedzieli że mają możliwość uzyskania dodatkowego odszkodowania”

Jak widać nie można zgadzać się na utratę należnych środków- wystarczy skontaktować się z  ACERO, a my zgłosimy szkodę i zadbamy o interes klienta. Nawet gdy sytuacja miała miejsce do 3 lat wstecz   a uszkodzenia nie są poważne również możesz liczyć na naszą pomoc. Ktoś uderzył w Twój tylny zderzak? A może porysował samochód na parkingu? Nie czekaj!  Zgłoś się do nas.  

Jesteś osobą poszkodowaną w stłuczce, wypadku lub kolizji? Wypełnij nasz formularz kontaktowy: https://acero.pl/formularz/ 

Pomożemy Ci odzyskać pełne odszkodowanie. Pamiętaj- z ACERO tylko zyskujesz!